Чому варто купувати автоматичну автопарковку, а не звичайну стоянку?

Smartparking-оптимальне використання кожного метра території, виділеного під парковку

Сьогодні стоянка для машин необхідна біля кожної будівлі громадського користування, так як більшість українців активно використовують особисті транспортні засоби і відсутність парковки може принести масу незручностей. Так, парковка стане в нагоді не тільки біля житлового комплексу, а й біля школи, садка, лікарні, парку, торгово-розважального центру та інших установ. Якщо ви не готові виділити велику територію під створенням стоянки, але є гостра необхідність в паркувальних місцях, то варто звернутися до фахівців компанії Smartparking, які допоможуть розробити проект з оптимальним використанням кожного метра. Сьогодні особливо популярні автопарковки. Це не дивно, адже завдяки роботизованій системі роботи вам навіть не буде потрібно наймати персонал, що дозволить істотно заощадити кошти. Крім того, ціна всього необхідного обладнання і безпосереднього виконання робіт цілком прийнятна.

Чому варто будувати автопарковку, а не звичайну стоянку?

При проектуванні стоянки важливо враховувати багато нюансів. Так, розміри машиномісця на стоянці – ширина і довжина зони для паркування 1 автомобіля, включає не тільки габарити машини, але і простір, необхідний для повноцінного розкриття дверей і просування людей між паркувальними місцями. Так, машиномісце повинно мати габарити мінімум 5,3х2, 5 м.

Виходячи з цього, варто виділяти площу під створення парковки відповідно до того, на яку кількість машиномісць вона буде розрахована. Розмір автоматизованої стоянки для автомобіля буде менше, ніж стандартної, розрахованої на таку ж кількість авто – можливість паркувати транспортні засоби в кілька поверхів, а також роботизоване пересування авто дозволить істотно заощадити територію.