Багаторівнева парковка: практичне застосування

Зберігання великої кількості автомобілів на обмеженому просторі – завдання непросте, однак реалізована. Для цього існують автоматизовані багаторівневі паркувальні системи.

Найдоступніша з паркувальних систем – залежна двох стоечная парковка, відмінно підходить для вирішення питання зберігання двох автомобілів на одному паркувальному місці. Однак таке рішення більше підходить для приватних домоволодінь або для ситуацій, коли необхідно зберігання відносно невеликої кількості автомобілів.

Якщо ж мова йде про зберігання великої кількості автомобілів на обмеженому просторі, є сенс використовувати багаторівневі пазлові або роторні автоматизовані паркувальні системи. Роторна автопарковка дозволяє зберігати до 20 автомобілів на площі, порівнянної з розміщенням 3-х авто. А пазлова – розміщувати велику кількість (50 і більше) авто багаторівневими ярусами. Тому роторні моделі використовують для зберігання авто в обмеженому просторі, а пазлові – в підземних паркінгах та на більш широкому просторі.

роторная парковка

Найбільш ефективним рішенням для зберігання великої кількості автомобілів буде застосування пазлової системи, в якій для видачі автомобіля з верхнього ярусу немає необхідності випарковивать нижчий автомобіль. У таких парковках (в залежності від їх ярусности і кількості зберігається транспорту) платформи з можуть рухатися не тільки вгору-вниз, але і вправо-вліво, вперед-назад, що дозволяє подавати автомобіль з заданого ярусу і ряду зберігання за допомогою автомобільного ліфта – безпосередньо автовласникові.

пазловый паркинг

Для захисту людей в процесі експлуатації систем, в них передбачені датчики виявлення сторонніх в робочих зонах автоматизованих систем, механічні та електричні блокування руху платформ. Управління парковками може бути реалізовано як на базі кнопкового пульта, так і на базі програмованих смарт-систем.

Для того, щоб визначитися: який тип багаторівневої системи має сенс застосувати в тому чи іншому випадку, необхідно мати чіткий розмір ділянки, де планується монтувати автоматизований автопаркінг, врахувати організацію під’їзних шляхів до парковці, можливість підведення електроживлення та інші нюанси.

Багаторівневі системи автопарковок як правило монтуються на фундамент. Отже, необхідно розібратися в геодезії ділянки, наявності вже проведених підземних комунікацій (щоб уникнути їх пошкодження під час підготовки фундаменту). Нюансів, які слід врахувати, в загальному, досить багато. Тому завдання по організації багаторівневих автоматичних паркувальних систем краще вирішувати з професіоналами.

В Україні багаторівневі автопарковочні системи проектує, поставляє, монтує та обслуговує компанія Smart Parking. Компанія має власний конструкторським і виробничим департаментами, що забезпечують розробку, впровадження та технічний супровід двох рівневих залежних парковок, багаторівневих пазлових і роторних систем, а також автомобільних ліфтів, поворотних столів. Автопарковки виготовляються на підставі технічних завдань, найбільш повно враховують специфіку ділянки, де планується їх експлуатація.

Після поставки і монтажу багаторівневих автоматизованих паркувальних систем Smart Parking забезпечує гарантійне і пост гарантійний супровід експлуатації механізмів. Укладаючи договори постійного сервісного обслуговування.

Представництва компанії зі складами, ремонтними майстернями і технічною службою знаходяться у всіх великих регіональних центрах України, тому технічна служба реагує вже від 2-х годин на будь-які технічні питання.

Для того, щоб експлуатація паркувального обладнання проходила безпечно, а все його системи працювали чітко і безперебійно, Smart Parking безкоштовно навчає своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації паркувальних систем.

Звертайтеся в Smart Parking з питань проектування, придбання, монтажу та сервісного обслуговування автоматизованих парковок!

Ви отримаєте комплексне рішення задачі зберігання великої кількості автомобілів на високому професійному рівні.