парковочные системы зависимого типа

Автоматизовані паркувальні системи залежного типу

З кожним роком кількість автотранспорту на дорогах країни збільшується, що створює труднощі під час пересування у великих містах і змушує шукати рішення для створення додаткових місць для паркування. Ця ситуація також мотивує і власників житлових комплексів, приватних будинків, торгових центрів знаходити шляхи збільшення місць для паркування. Одним з оптимальних варіантів є створення автоматизованої паркувальної системи залежного типу. Принцип її роботи, переваги та сфери застосування ви дізнаєтесь із цієї статті.

Сфера застосування та переваги автоматизованих паркувальних систем залежного типу

Відмінною особливістю двоярусних парковок залежного типу є те, що автомобіль, розташований на верхньому ярусі, може залишити місце лише в тому випадку, якщо нижнє авто теж з’їде з паркування.

Застосовуються такі паркувальні комплекси:

 • у торгових центрах та гіпермаркетах, особливо якщо кількість паркувальних місць обмежена площею;
 • у житлових багатоповерхових комплексах;
 • в офісних будинках;
 • у приватних домоволодіннях, якщо сім’я користується двома та більше автомобілями;
 • в автомобільних салонах та автомайстернях.

   парковочные системы зависимого типа

  .

Переваги паркувальних систем залежного типу:

 • економія площі приміщення, виділеного під паркування;
 • оптимальне використання наявної площі;
 • для власника значно знижують витрати на освітлення, утримання обслуговуючого персоналу, облаштування приміщення;
 • зручні для приватних будинків, за наявності у сім’ї кількох транспортних засобів та обмежене місце під гараж;
 • більш бюджетний варіант для користувачів, оскільки оренда залежних місць паркінгу виходить дешевше, ніж звичайних місць стоянки або купівлі місця в підземному паркінгу;
 • прості в обслуговуванні, мають зручний механізм збирання;
 • добре вписуються в будь-яке приміщення, не псують архітектури та зовнішнього вигляду;
 • забезпечують безпеку автомобілів та особистих речей.

Принцип дії

Конструкція місця для паркування проста: на опорах кріпиться підйомний механізм з платформою. Верхня платформа опускається до нижнього положення, на неї заїжджає автомобіль. Потім водій залишає транспортний засіб і за допомогою пульта управління включає гідравлічний механізм, який підіймає платформу нагору. У верхньому положенні платформа фіксується спеціальним стопорним механізмом. Після цього на нижнє місце для паркування може заїхати інший автомобіль.

Для того, щоб опустити авто зверху, потрібно спочатку вивести нижній автомобіль і провести всі дії у зворотному порядку за допомогою пульта керування. Можливо, це не найпростіша система, але вона доступна, проста в обслуговуванні та дозволяє суттєво заощадити на оренді місць для паркування.

Кріпляться стійки для такої системи паркування анкерами до бетонної подушки підлоги. При цьому головне вирівняти конструкцію за рівнем, потім можна встановлювати гідравлічний привід і платформи.

Як показує практика, верхнє місце для паркування краще використовувати для тривалого за часом паркування, тоді як нижнє більше підходить для короткочасної стоянки. Регулювати, який автомобіль, де запаркувати може сам водій, якщо обидва транспортні засоби перебувають у його власності, або працівник житлового комплексу чи торгового центру. Іноді для паркування застосовують спеціальні картки-ключі, або водій залишає свої ключі від автомобіля особі, яка відповідає за паркування.

зависимая многоуровневая парковка

Рівні захисту підйомника для паркування

Підйомний механізм паркувальної системи має декілька видів захисту.

 1. Під час експлуатації підйомника на відкритому повітрі передбачений захист його механізму від попадання вологи, пилу та сміття.
 2. Захист людини, яка управляє підйомником, від ураження електричним струмом, а також захист електричних частин механізму від потрапляння дощу, снігу, пилу, що запобігає його виходу з ладу.
 3. При підйомі платформи у верхню точку потрібно надійно її зафіксувати. Цю функцію виконують механічні стопорні замки.
 4. Спеціальний парашутний клапан запобігає падінню автомобіля з висоти при тимчасових перебоях у подачі електроенергії.
 5. Якщо виникає аварійна ситуація і рух платформи неможливо зупинити з пульта, існує кнопка екстреної зупинки.
 6. Лазерний датчик виявлення авто на нижній платформі блокує можливість випадкового чи невипадкового опускання верхньої платформи.

Залежна автоматизована паркувальна система – відмінне рішення для підземних паркувань у житлових багатоповерхових будинках, офісних центрах, де є можливість домовитися про те, хто коли планує виїжджати та заїжджати на паркування. Сучасне рішення для паркування авто у приватному будинку для великої родини. Крім цього, можливе виготовлення таких конструкцій на індивідуальні замовлення.

Приклад роботи компанії SmartParking

Наша компанія здійснила проектування монтаж та встановлення двостійкової залежної паркувальної системи у приватному будинку в місті Київ.

Вся робота виконана за індивідуальними прорахунками, погоджено із проектом замовника.

Установка виконана протягом 2 робочих днів.

Замовити

двухстоечная зависимая парковочная система

Двухстоечная зависимая парковочная система

Двухстоечная зависимая парковочная система СмартПаркинг