независимые парковочные системы

Автоматизовані паркувальні системи незалежного типу

У великих містах однією з проблем є паркування транспортних засобів. Міські місця для паркування часто є багатоярусними. Так вдається мінімізувати місце, розміщуючи при цьому максимальну кількість автомобілів. Хороше рішення – автоматизована паркувальна система, що є спеціально розробленим автомобільним ліфтом. У ньому передбачені підйомні стовпи, що функціонують на гідравлічній енергії. Встановлюються паркувальні системи для транспортування важких вантажів, до яких належать автомобілі.

Застосування

Різноманітні паркувальні системи незалежного типу допомагають вирішити цілу низку проблем. Основні:

 • економія території до 90%;
 • збільшення ефективного простору завдяки наявності пандусів, ергономічних та високоефективних ліфтів, сходів;
 • доступність установки навіть у місцях, де немає можливості будівництва гаражів поблизу або всередині споруд;
 • зниження витрат на вентиляцію та електрику;
 • мінімізація витрат утримання працівників обслуговування паркувань, витрати іншого типу;
 • виключення ризику утворення вм’ятин, подряпин на авто, крадіжки особистих речей, оскільки передбачені системи безпеки контролю того, що відбувається.

Паркувальні комплекси потрібні в офісних будівлях, житлових багатоповерхових комплексах, торгових зонах та гіпермаркетах, в автомобільних майстернях та салонах. Також можуть використовуватися у приватних домоволодіннях, де потрібне паркування двох та більше автомобілів.

Відмінності та переваги незалежного паркінгу

 • одночасний заїзд та виїзд машин не залежить від розташування інших автомобілів на нижньому ярусі паркінгу;
 • ефективна експлуатація площі – роботизована незалежна система виконує функцію розміщення 3-х і більше машин на стоянці;
 • скорочення часу обслуговування з допомогою автоматизації системи. Водіям немає необхідності чекати та контролювати весь процес самостійно;
 • кількість місць – місткість паркувань у кілька ярусів просто колосальна.

незалежні паркування

Принципи роботи незалежних парковок

Принцип використання підйомника паркування незалежного типу простий. Схема роботи передбачає такі етапи:

 • заїзд у гараж чи місце паркування;
 • зупинка транспортного засобу;
 • вихід із автомобіля.

Більше від водія нічого не потрібне. Решта буде виконано за допомогою автоматики. Водієві потрібно залишити приміщення, потім підтвердити бажання залишити автомобіль на паркувальному місці. Фахівець, який сидить за пультом керування паркувальною системою, виконає все необхідне. Водієві буде видано особливу, індивідуальну картку або ключ. На ньому передбачено секретний код, який є ідентифікатором транспортного засобу та його розташування на парковці.

Технологія ґрунтується на використанні центральної комп’ютерної системи. Паркування доповнене необхідними датчиками, камерами, механічними компонентами. Вони відповідають за вільне переміщення транспортних засобів по паркувальній зоні.

Автоматизовані незалежні паркування бувають двох видів:

 • з вертикальним механізмом підйому;
 • з горизонтальним витягом.

Принцип роботи залишається аналогічним. Різниця полягає лише в тому, як саме розташовуватиметься автомобіль. Дані транспортного засобу в обох випадках будуть аналізуватись за допомогою інтегрованих датчиків, що дозволяють виявити розміри та форму. Далі механічні пристрої функціонують відповідно до запрограмованих алгоритмів.

Наявність палет рухомого типу забезпечує підйом транспортного засобу. Завдяки їм виконується установка на підйомно-спусковий механізм. Останній представлений платформою у вигляді прямокутника, передня частина якої має поворот на 360 градусів.

паркування незалежного типу

Системи незалежних парковок безпалетного типу

Окремо виділяють системи безпалетного типу. Вони мають чимало цікавих рішень. Одне з них – захоплення коліс за допомогою механізму типу «ножиці». Він забезпечує надійну фіксацію завдяки спеціальній решітчастій системі, яка доповнена захватним механізмом. Внаслідок цього можна мінімізувати ширину машинного місця до 2,3 м, чого не допускають інші аналогічні системи.

Отримання авто назад відбувається за аналогією – водій підходить до блоку керування, запускає систему за допомогою виданого ключа чи карти.

Рівні захисту підйомника для паркування

Підйомний механізм має декілька рівнів захисту:

 • він захищений від попадання пилу, вологи та сміття на механізм при його використанні на відкритому повітрі;
 • наявність механічних стопорних замків забезпечує надійну фіксацію платформи у верхній точці;
 • надійний захист керуючого персоналу від ураження електричним струмом, потрапляння снігу, пилу, вологи та інших опадів, що призводять до виходу з ладу;
 • наявність кнопки екстреної зупинки, яка є актуальною при виникненні аварійних ситуацій;
 • парашутний клапан запобігає падінню авто з висоти при перебоях з подачею електрики;
 • блокування випадкового чи навмисного незаконного опускання платформи виконується лазерним датчиком.

Проектування та встановлення незалежного паркування SmartParking

Незалежна автоматизована паркувальна система – гарний вибір для житлових, торгових, офісних та інших зон. Важливо придбати її у перевіреному місці з гарантією якості. Компанія SmartParking допоможе Вам у цьому. Звертайтесь за телефоном або онлайн і ми підберемо оптимальний вид паркувальної системи під ваш запит.

Замовити консультацію