многоуровневые парковки СмартПаркинг

Автоматична паркувальна система для сім’ї

У жителів приватних домоволодінь і житлових комплексів нерідко виникає проблема парковки або зберігання автомобілів, оскільки кількість авто в сім’ях рік-від-року збільшується, а простір де ці автомобілі можна безпечно і зручно паркувати – немає. Збільшення паркувальних місць без збільшення простору – завдання, яке в світі багато років вирішується за допомогою багаторівневих автоматизованих паркувальних систем.

Автоматичні паркування можуть бути найрізноманітніших видів і виконань (двох стійку і чотирьох стійку залежні, пазловие, роторні, і т.п.), проте, якщо розглядати рішення для сучасної сім’ї, в якій, наприклад, два автомобілі, то найкращим рішенням буде застосування двох стоечной залежною автоматизованої системи.

Конструктивно система являє собою дві опорні стійки, між якими знаходиться підйомна платформа. Принцип дії її досить простий: коли платформа знаходиться в нижньому положенні – на землі, один з автомобілів заїжджає на неї, водій виходить з авто, натискає на пульті управління (може бути стаціонарним і дистанційним) кнопку «Вгору». Гідравлічний привід піднімає платформу з транспортним засобом вгору, де вона жорстко фіксується механічним стопором. Потім, в нижню простір – під платформу в’їжджає другий сімейний автомобіль. Таким чином, на одному парко-місце паркуються два сімейних автомобіля.

Для того, щоб опустити верхній автомобіль на землю, слід нижню авто випарковать, потім, натиснувши на пульті кнопку «Вниз», спустити платформу з транспортним засобом вниз. Такий спосіб отримання автомобіля з верхнього ярусу не найзручніший, зате така паркувальна система бюджетна, проста в монтажі та експлуатації, недорога в обслуговуванні.

Автопарковку можна розмістити і в підземному паркінгу якщо дозволяє висота стель. При цьому, рекомендована висота від підлоги-до верхніх стельових комунікацій для зберігання кросоверів становить не менше 3,8-4,0 м. Для седанів 3,5-3,8 м. Причому, для седанів можна використовувати і залежні паркувальні системи похилого типу , які дозволяють паркувати такого типу автомобілі при мінімальній висоті від статі – до – комунікацій від 3,3 м. Для зберігання важчих автомобілів, вагою близько 3-х тонн (наприклад, Тойота «Секвойя»), доцільно застосовувати 4-х стоечні паркувальні системи автоматичного типу.

Монтаж двох стоечного паркувального обладнання досить простий. Якщо мова йде про ділянку, де відсутня бетонування, в залежності від властивостей ґрунтів застосовуються: стрічкові фундаменти, бетонна подушка, або (якщо дозволяє геодезія) бетонні склянки, в які монтуються анкера. Якщо ж мова йде про підземний паркінг, то в додатковому фундаменті немає ніякої необхідності – анкерні шпильки монтуються безпосередньо в бетонну підлогу. Стійки парковки виставляються по рівню і надійно фіксуються до фундаменту анкерами. Потім кріпиться безпосередньо привід і підйомна платформа.

Складові частини двох стоечной системи спроектовані таким чином, що монтаж автопарковки не вимагає спеціального вантажопідйомного обладнання. Досить 3-4-х навчених людей. Загальний час складання і монтажу двох стоечной парковки становить не більше 5-6 годин. Термін служби такого роду обладнання становить 15 і більше років.

Придбати залежні автопарковочние автоматизовані системи двох стоечного типу в Україні можна у компанії Smart Parking. Компанія проектує, виготовляє по власним унікальним технічним завданням, поставляє, монтує та обслуговує двох стійку залежні, пазловие, роторні та інші автоматизовані автопарковочние системи.

Представництва компанії (регіональні склади та ремонтні майстерні) знаходяться у всіх регіональних центрах країни, що зручно з точки зору логістики. Завдяки наявності кваліфікованої технічної служби, Smart Parking забезпечує швидкість реакції на будь-який технічний питання вже через 2 години від моменту звернення в компанію в містах, де безпосередньо розташовані представництва компанії і протягом 24-х годин – в інших регіонах України.

Звертайтеся в Smart Parking з питання придбання, монтажу та сервісного обслуговування двох стоєчних автоматизованих парковок!

Компанія вирішить завдання по збільшенню паркомісць комплексно, «під ключ»

і на найвигідніших для вас умовах!